Zamówienia/cennik


W celu złożenia zamówienia należy pobrać z poniższego linka formularz zamówienia (na dole strony) i w kolumnie ilość opakowań wpisać ilości jakie Państwo zamawiacie, następnie na dole formularza wpisujemy dane firmy , kontakt e-mail i numer telefonu. . Tak wypełniony formularz przesyłamy na adres e-mail : zamowienia@ajdopharma.pl

Koszty przesyłki pokrywamy jeżeli kwota netto zamówienia jest powyżej 250,00 zł netto . Jeżeli zamówienie będzie na niższą kwotę zamówienie oczywiście będzie zrealizowane ale wówczas do faktury zostanie doliczony koszt transportu w przedziale 12,00 - 14,00 zł netto

Zamówienia można składać również telefonicznie. Podajemy numery telefonów do osób odpowiedzialnych za Państwa zamówienia w naszej firmie.

telefon : 600 770 460 - teren : dolnośląskie, lubuskie, opolskie, zachodniopomorskie, podlaskie, warmińsko mazurskie

telefon : 884 733 999 - teren : śląskie , świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie

telefon : 786 167 777 - teren : łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, mazowieckie

telefon : 607 696 452 - teren : małopolskie
W celu uzyskania cennika na nasze wszystkie produkty prosimy o skorzystania z naszego formularza kontaktowego, . Prosimy o podanie wszystkich wymaganych danych . W rubryce temat wpisujemy : " prośba o cennik ".

W treści wiadomości prosimy o podanie numeru PWZ lekarza weterynarii i numer NIP firmy.

UWAGA:

prosimy używać tylko i wyłącznie firmowych adresów e-mail. Nie będziemy wysyłali cennika na adresy prywatne, ponieważ naszą zasadą o której wspominamy na każdej wizycie u Państwa jest to że nasze produkty dostępne są wyłącznie w gabinetach weterynaryjnych. Proszę zrozumieć to zabezpieczenie jest dla bezpieczeństwa Państwa i Naszego .
158 views
Copy link
Powered by Social Snap