Weterynaria Traumapet Ag


TraumaPet® ophtal Ag


Oczyszcza i nawilża oko. Nadaje się do przyspieszenia powrotu do zdrowia w przypadku stanów zapalnych oczu i powiek oraz infekcji zarówno pochodzenia bakteryjnego, jak i drożdżakowego. W przypadku zapaleń niezakaźnych skuteczność jest ograniczona. Dostępny wyłącznie w gabinetach weterynaryjnych.


Czytaj więcej

TraumaPet® oto Ag


TraumaPet ® oto Ag wspomaga rozpuszczanie i usuwanie nagromadzonej woskowiny. Wspomaga regenerację i gojenie skomplikowanych stanów zapalnych i infekcji przewodu słuchowego zewnętrznego dzięki zawartości nanocząsteczek srebra. Lata badań i prób wykazały, że nanosrebro jest wysoce antybakteryjne i grzybobójcze. Preparat jest nietoksyczny. Dostępny wyłącznie w gabinetach weterynaryjnych.


Czytaj więcej

TraumaPet® żel doustny Ag


Preparat przeznaczony do leczenia zwierząt po zabiegach stomatologicznych oraz jako leczenie uzupełniające stany zapalne jamy ustnej, Zawiera cząsteczki nanosrebra do stosowania miejscowego w jamie ustnej. Jest hydrofobowy i dobrze przylega do błony śluzowej jamy ustnej przez okres 2-3 godzin. Dostępny wyłącznie w gabinetach weterynaryjnych.


Czytaj więcej

TraumaPet® żel Ag


To produkt z nanocząsteczkami srebra do miejscowego stosowania na zwierzętach. Jego główne składniki nawilżają ranę, a tym samym przyspieszają gojenie i regenerację. Lata badań i prób wykazały, że nanosrebro jest wysoce antybakteryjne i grzybobójcze. Preparat jest nietoksyczny. Dostępny wyłącznie w gabinetach weterynaryjnych.


Czytaj więcej

TraumaPet® cremor Ag


to produkt na bazie wosku pszczelego z zawartością nanocząsteczek srebra. Nadaje się do przyspieszenia gojenia w końcowych stadiach, ponieważ zapobiega pękaniu strupka powstałego na ranie. Lata badań i prób wykazały, że nanosrebro jest wysoce antybakteryjne i grzybobójcze. Preparat jest nietoksyczny. Dostępny wyłącznie w gabinetach weterynaryjnych.


Czytaj więcej

Traumapet® Protect Spray Ag


Specjalnie opracowany spray ochronny do regularnej pielęgnacji sierści i skóry psów i kotów zawierający koloidalne cząsteczki Ag, które mogą wspomagać gojenie małych ran po ukąszeniach pasożytów i tworzyć barierę przed wtórną zewnętrzną infekcją tych małych ran. Dostępny wyłącznie w gabinetach weterynaryjnych.


Czytaj więcej

Szampon Traumapet® Ag


Specjalnie opracowany szampon do regularnej pielęgnacji sierści i skóry psów i kotów . Szampon ma doskonałe właściwości myjące , odżywia i pielęgnuje włosy. Nadaje się do zmiękczania, nawilżania skóry i sierści oraz do skóry podrażnionej lub bardzo suchej , co działa kojąco i nawilżająco. Szampon wspomaga regenerację skóry, dodaje blasku i jędrności sierści oraz ułatwia rozczesywanie. Dostępny wyłącznie w gabinetach weterynaryjnych.


Czytaj więcej

Traumapet® Stoma Ag – pasta do zębów


to produkt weterynaryjny z zawartością nanosrebra do czyszczenia zębów zwierząt. Struktura ścierna pomaga w usuwaniu płytki nazębnej, a łagodny smak mięsa sprawia, że ​​czyszczenie zębów jest przyjemnym doświadczeniem. Lata badań i testów klinicznych dowiodły antybakteryjnego i przeciwzapalnego działania srebra. Produkt nie wykazuje żadnych toksycznych skutków ubocznych. Dostępny wyłącznie w gabinetach weterynaryjnych.


Czytaj więcej