Travikur – suplement diety

O produkcie

Suplement diety TRAVIKUR zawiera ekstrakty roślinne wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego oraz naturalne procesy trawienia.

W skład produktu wchodzą : ekstrakt z liści karczocha - standaryzowany na zawartość cynaryny, ekstrakt z kłącza imbiru, ekstrakt z kłącza ostryżu długiego - standaryzowany na zawartość kurkuminy oraz olejek z mięty pieprzowej. Dodatkowo produkt zawiera ekstrakty z owoców kminku zwyczajnego oraz ekstrakt z owoców czarnego pieprzu - standaryzowany na zawartość piperyny.

Składniki: Składniki: ekstrakt z liści karczocha Cynara scolymus L., substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy, ekstrakt z kłącza imbiru Zingiber officinale Roscoe, ekstrakt z kłącza ostryżu długiego Curcuma longa L., ekstrakt z owoców kminku zwyczajnego Carum carvi, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego Piper nigrum, olejek z mięty pieprzowej Mentha piperita .

Sposób użycia: osoby dorosłe 1-2 tabletki dziennie.

Zapytaj o cenę

Zawartość składników

w zalecanej dziennej porcji produktu:


Składnik Zawartość w 1 tabletce Zawartość w 2 tabletkach
Standaryzowany ekstrakt z liści karczocha Cynara scolymus L., w tym: cynaryna 150 mg
7,5 mg
300 mg
15 mg
Ekstrakt z kłącza imbiru Zingiber officinale Roscoe 100 mg 200 mg
Standaryzowany ekstrakt z kłącza ostryżu długiego Curcuma longa L., w tym: kurkumina 52,6 mg
50 mg
105,2 mg
100 mg
Ekstrakt z owoców kminku zwyczajnego Carum carvi 50 mg 100 mg
Standaryzowany ekstrakt z owoców pieprzu czarnego Piper nigrum, w tym: piperyna 26,3 mg
25 mg
52,6 mg
50 mg
Olejek z mięty pieprzowej Mentha piperita 10 mg 20 mg

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować u dzieci, kobiet w okresie ciąży oraz karmienia piersią.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety nie zastępują prowadzenia zdrowego trybu życia oraz zrównoważonego sposobu odżywiania.

Zapytaj o cenę
Wyprodukowano w Polsce dla: AJDO PHARMA sp. z o.o. , Ul. Chemiczna 5N , 44-121 GLIWICE