TraumaPet® żel Ag

O produkcie

TraumaPet® żel Ag To produkt z nanocząsteczkami srebra do miejscowego stosowania na zwierzętach. Jego główne składniki nawilżają ranę, a tym samym przyspieszają gojenie i regenerację. Lata badań i prób wykazały, że nanosrebro jest wysoce antybakteryjne i grzybobójcze. Preparat jest nietoksyczny.

TraumaPet® żel Ag Wskazanie : Przyspieszenie gojenia ran. Preparat nadaje się do aplikacji na trudno gojące się rany, zwłaszcza zakażone.

Wskazówki dotyczące zastosowania:

Nałożyć żel bezpośrednio na zaatakowaną ranę, tworząc ciągłą warstwę o grubości 2-3 mm, pokrywającą cały obszar. Delikatnie zakryj ranę bandażem. Powtarzaj co 12-48 godzin, w zależności od ciężkości i postępu powrotu do zdrowia. Rana powinna być wilgotna. Wysuszenie powoduje utratę wydajności. Produkt odpowiedni dla wszystkich zwierząt. Nie są znane żadne przeciwwskazania. Alergia na srebro jest niezwykle rzadka. Zużyć w ciągu 2 lat od daty produkcji (pokazanej na opakowaniu). Przechowywać w chłodnych do temperatury pokojowej i ciemnych warunkach.

Skład i opakowania:

Skład żelu TraumaPet® Ag Nanosrebro 400 ug Ag w 1 ml żelu, woda oczyszczona, karbomerum, wodorotlenek sodu do ustalenia pH. Tuba żelowa TraumaPet® Opakowania 15 ml, 30 ml i 200 ml

Przechowywanie:

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić przed światłem i działaniem promieni słonecznych.

Zapytaj o cenę