Traumapet® Protect Spray Ag – spray ochronny do skóry i sierści

Specjalnie opracowany spray ochronny do regularnej pielęgnacji sierści i skóry psów i kotów zawierający koloidalne cząsteczki Ag, które mogą wspomagać gojenie małych ran po ukąszeniach pasożytów i tworzyć barierę przed wtórną zewnętrzną infekcją tych małych ran.TraumaPet® protect spray Ag - produkt weterynaryjny - spray do skóryOpakowanie: 200ml

Składniki:


Aqua, Alkohol Izopropylowy, Olej Z Pestek Argania Spinosa, Geraniol, Olejek Z Kwiatów/Liści Thymus vulgaris, Ag.

Właściwości:


Specjalnie opracowany spray ochronny do regularnej pielęgnacji sierści i skóry psów i kotów zawierający koloidalne cząsteczki Ag, które mogą wspomagać gojenie małych ran po ukąszeniach pasożytów i tworzyć barierę przed wtórną zewnętrzną infekcją tych małych ran. Wieloletnie badania i konkretne zastosowania wykazały wpływ srebra na mikroorganizmy, grzyby i pleśnie.

Zawiera olejki eteryczne z tymianku i geraniolu, które dzięki swoim właściwościom pomagają zmniejszyć ryzyko ponownego ataku pasożyta. Składniki te są odpowiednio uzupełnione olejem arganowym, który zawiera beta-karoten, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminy A i E, dzięki czemu jest odpowiednim suplementem poprawiającym kondycję sierści. Nawilża i zmiękcza, nie natłuszcza.

Sposób użycia:


Stosowany na suche i czyste włosy. W przypadku ruchu zwierzęcia na zewnątrz lub w kontakcie z innymi zwierzętami spryskać sierść zwierzęcia z odległości około 20 cm ze szczególną ostrożnością w miejscach, w których najczęściej występują pasożyty (brzuch, pośladki, fałdy na skórze). Unikaj kontaktu z nosem, oczami i uszami. Stosować raz dziennie w zależności od wielkości zwierzęcia

Ostrzeżenie:


Zawsze przeczytaj załączoną instrukcję przed użyciem. Nie wolno go używać w sposób inny niż określony w instrukcji! Produkt nie zastępuje opieki weterynaryjnej oraz leków zalecanych przez lekarza weterynarii. Nie jest przeznaczony dla zwierząt jadalnych. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci!

Pierwsza pomoc:


W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody. W przypadku utrzymywania się jakichkolwiek problemów po pracy z produktem zasięgnąć porady lekarskiej.
Niewykorzystany produkt/pusty pojemnik należy przekazać na składowisko odpadów komunalnych.

Przechowywanie:


W suchym miejscu w temperaturze 5-25°C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Tylko dla zwierząt.