TraumaPet® oto Ag

TraumaPet® oto AgWskazanie


Oczyszczanie zewnętrznego przewodu słuchowego, usuwanie woskowiny. Nadaje się do leczenia infekcji zewnętrznego przewodu słuchowego pochodzenia drożdżowego i bakteryjnego.

Skuteczność leczenia o etiologii mieszanej i niebakteryjnej lub drożdżakowej jest ograniczona.

Charakterystyka

TraumaPet ® oto Ag wspomaga rozpuszczanie i usuwanie nagromadzonego woskowiny. Wspomaga regenerację i gojenie skomplikowanych stanów zapalnych i infekcji przewodu słuchowego zewnętrznego dzięki zawartości nanocząsteczek srebra. Lata badań i prób wykazały, że nanosrebro jest wysoce antybakteryjne i grzybobójcze. Preparat jest nietoksyczny.

Skład TraumaPet ® oto Ag


Nanocząsteczki srebra 150 ug Ag w 1 ml kropli do uszu, woda oczyszczona, alkohol izopropylowy, gliceryna, wodorowęglan sodu.

Opakowania


50 ml 100 ml

Wskazówki dotyczące zastosowania

Stosuj wielokrotnie 2-5x dziennie, wrzuć do kanału słuchowego.

Produkt przeznaczony do leczenia infekcji drożdżakowych i bakteryjnych. Produkt odpowiedni dla wszystkich zwierząt. Nie są znane żadne przeciwwskazania. Alergia na srebro jest niezwykle rzadka.

Zużyć w ciągu 2 lat od daty produkcji (pokazanej na opakowaniu).
Przechowywać w temperaturze pokojowej w ciemności.

Krople do uszu pomagają zwierzętom m.in.:🐾 Swędzenie ucha
🐾 Roztocza ucha
🐾Czerwone uszy
🐾 Zakażenie drożdżami
🐾 Infekcja ucha
🐾 Czyszczenie zapobiegawcze

Więcej informacji:


TraumaPet® Ear pomaga oczyścić kanał słuchowy. Przeciwbakteryjne i przeciwzapalne działanie NanoComplex Koloidalnego Srebra, w połączeniu z innymi składnikami, które rozpuszczają i usuwają woskowinę, pomagają utrzymać zdrowy kanał słuchowy.
Produkt jest odpowiedni dla wszystkich zwierząt domowych.