Szampon Traumapet® Ag


Szampon Traumapet® AgSpecjalnie opracowany szampon do regularnej pielęgnacji sierści i skóry psów i kotów . Szampon ma doskonałe właściwości myjące , odżywia i pielęgnuje włosy. Nadaje się do zmiękczania, nawilżania skóry i sierści oraz do skóry podrażnionej lub bardzo suchej , co działa kojąco i nawilżająco. Szampon wspomaga regenerację skóry, dodaje blasku i jędrności sierści oraz ułatwia rozczesywanie.


SZAMPON


Produkt weterynaryjny dla wszystkich rodzajów zwierząt.

Zawartość: 200 ml

Składniki:Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate + Laury Sulfoacetate, Cocomidopropyl Betaine + Aqua + Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Panthenol, Polyquaternium-7, Zea Mays Oil + Rosa Moschata Seed Oil + Helianthus Annuus Seed Oil, PEG-120 Methyl, -Glucose Diolea 40 Uwodorniony olej rycynowy, chlorek sodu, gliceryna, olej sojowy, olej Thymus Zygis, trietanoloamina, Ag.

Charakterystyka:Specjalnie opracowany szampon do regularnej pielęgnacji sierści i skóry psów i kotów. Szampon ma doskonałe właściwości myjące, odżywia i pielęgnuje włosy. Nadaje się do zmiękczania, nawilżania skóry i sierści oraz do skóry podrażnionej lub bardzo suchej, co działa kojąco i nawilżająco. Szampon wspomaga regenerację skóry, dodaje blasku i jędrności sierści oraz ułatwia rozczesywanie. Szampon dzięki zawartości srebra pomaga leczyć drobne otarcia, a także nadaje się jako środek wspomagający wtórne piodermię.


Wieloletnie badania i konkretne zastosowania wykazały wpływ srebra na mikroorganizmy, grzyby i pleśnie. Odżywia sierść i skórę dzięki zawartości wysokiej jakości naturalnych olejków i pantenolu. Te składniki odpowiednio uzupełniają eteryczne olejki eteryczne tymianku. Produkt nieperfumowany i bardzo dobrze tolerowany.

Sposób użycia:Szampon nanieść na wilgotne włosy i wmasować ze wszystkich stron, aby uzyskać pianę. Pozostaw na chwilę (1 - 5 minut w zależności od charakteru zwierzęcia), a następnie spłucz dokładnie odpowiednią ilością letniej wody. W przypadku powikłań skórnych całą procedurę należy powtórzyć. Chroń oczy, uszy i pysk zwierzęcia. W przypadku rozprysków wewnętrznych spłukać dużą ilością wody.

Ostrzeżenie:Przed użyciem przeczytaj załączoną instrukcję. Nie wolno go używać w inny sposób niż podany w tej ulotce! Tylko dla zwierząt. Nie jest przeznaczony dla gatunków służących do produkcji żywności. Bardzo rzadko mogą wystąpić alergie na srebro. Produkt nie może mieć bezpośredniego kontaktu z żywnością, wodą pitną, zabawkami dla dzieci. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci!

Niewykorzystany produkt/pusty pojemnik należy przekazać na składowisko odpadów komunalnych. Zużyć w ciągu 2 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu. Numer partii i data produkcji są podane na opakowaniu.

Pierwsza pomoc:W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody. W przypadku utrzymywania się jakichkolwiek problemów po pracy z produktem zasięgnąć porady lekarskiej.

Przechowywanie

:

W suchym miejscu w temperaturze 5-25°C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.