Imbikost żel

O produkcie

IMBIKOST ŻEL przeznaczony jest do pielęgnacji, ochrony i masażu skóry na całym ciele, a w szczególności w miejscach które uległy różnego rodzaju kontuzjom m.in. po złamaniach, zwichnięciach, urazach stawów i ścięgien. Składniki produktu takie jak żywokost i imbir od lat stosowane są w medycynie tradycyjnej w wymienionych dolegliwościach.

IMBIKOST ŻEL jest polecany dla osób aktywnych fizycznie, sportowców oraz osób starszych.

Działanie produktu:

Zawarty w żelu imbir posiada właściwości rozgrzewające, dzięki czemu zmniejsza uczucie napięcia skóry wokół stawów oraz przyjemnie ją relaksuje i regeneruje. Imbir ułatwia również działanie innych substancji zawartych w produkcie. Ekstrakt z żywokostu lekarskiego, dzięki zawartości alantoiny, łagodzi podrażnienia i przyspiesza regenerację komórek naskórka. Żywokost znajduje również zastosowanie szczególnie po różnego rodzaju kontuzjach kończyn m.in. złamaniach, zwichnięciach, urazach stawów i ścięgien, jest pomocny w niwelowaniu siniaków po stłuczeniach czy uderzeniach oraz pielęgnacji ciała po odleżynach. Olejek eukaliptusowy stosowany zewnętrznie tworzy warstwę ochronną, dzięki czemu pielęgnuje i regeneruje skórę. Mentol z kolei zapewnia skórze uczucie przyjemnego chłodu i świeżości.
Produkt przebadany dermatologicznie - nie wykazuje działania drażniącego i uczulającego w kontakcie ze skórą.

Sposób użycia:

Przed użyciem rozgrzać ręce, pocierając je o siebie. Nanieść niewielką ilość żelu w miejsce aplikacji, następnie masować skórę przez kilka minut wykonując ruchy okrężne. Stosować wyłącznie na nieuszkodzoną skórę. Po użyciu umyć ręce. Bezwzględnie unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Żel można stosować kilka razy dziennie w zależności od potrzeb.

Przechowywanie:

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić przed światłem i działaniem promieni słonecznych.

Zapytaj o cenę

Ostrzeżenia:

Produkt tylko do użytku zewnętrznego. Stosować ostrożnie w przypadku skóry wrażliwej. Nie stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek ze składników produktu. Żel posiada właściwości rozgrzewające, zalecana jest próba na niewielkiej powierzchni skóry.

Ingredients:

Aqua, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Alcohol denat., Eucalyptus Globulus Oil, Glycerin, Symphytum Officinale Leaf Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Menthol, Carbomer, Disodium EDTA, Lactic Acid, Triethanoloamine, Limonene

Produkt wytwarzany jest w certyfikowanych warunkach Systemu Zarządzania Jakością wg normy EN ISO 22716:2007.
Wyprodukowano w Polsce dla: AJDO PHARMA sp. z o.o. , Ul. Chemiczna 5N , 44-121 GLIWICE