Ecto Vet szampon

Specjalistyczny SZAMPON ECTO-VET Professional product with ectoine

Zawiera Ekstremolity -Ectoina D-Panthenol, Trikenol Plus oraz delikatne surfaktanty. Ph szamponu jest odpowiednie dla skóry zwierząt. Skuteczność cząsteczek Rona Care Ectoin® oraz Terpinen-4-ol została już udowodniona. Ujęcie tych cząsteczek w jednym produkcie to nowość nie tylko na rynku Polskim. Trikenol Plus to redukcja wytwarzania sebum, odblokowanie kanałów włosowo-łojowych i łagodzenie podrażnień również wywołanych przez czynniki zewnętrzne np: zwiazane z alergią.

PH ODPOWIEDNIE DLA ZWIERZĄT wyłącznie dla zwierząt

Ectoina jest pochodną aminokwasu i posiada właściwości kosmotropowe. Ectoina otacza siebie, a także sąsiednie białka lub błony komórkowe, warstwą wody. Struktura ta nosi nazwę „Ectoin Water Sarcophagus" co oznacza, że tworzy swoisty sarkofag ochronny. Jest w stanie chronić nabłonek przed alergenami, światłem UV, zanieczyszczeniem powietrza, ciepłem lub suchością. W rezultacie stany zapalne są zmniejszane. Wykorzystanie produktów naturalnych oraz fitochemicznych w produktach dermatologicznych u zwierząt jest coraz bardziej popularne i wielu lekarzy decyduje się na takie rozwiązanie, jako alternatywa do innych, bardziej agresywnych opcji z niechcianymi efektami ubocznymi.

Trikenol PLus zawiera min. Terpinen-4-ol. Wykazuje działanie przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne (na bakterie gram ujemne), leczy wszystkie typy infekcji, stany zapalne skóry, działa uspokajająco.z dobrym skutkiem w skaleczeniach, wrzodach, ropniach, owrzodzeniach, oparzeniach (w tym słonecznych), oraz w przypadku suchej i popękanej skóry. Łagodzi dyskomfort zwiazany z modzelami. Doskonałe połączenie z maścią Bepax -Vet.
Szampon Ecto Vet ma formę emulsji przez co zwiększa się jego wydajność . Zaleca się stosowanie roztworu w proporcji 25ml na 2 L ciepłej wody . Tak przygotowany roztwór nakładamy na zwilżoną sierść zwierzęcia i pozostawiamy go na około 10-15 min potem spłukujemy szampon wodą.
Szampon Ecto VET dostępny jest :

butelka 100 ml oraz do zastosowania miejscowego lub na małe zwierzęta w szamponetkach 7 ml.
75 views
Copy link
Powered by Social Snap